Szkolenia językowe dla MŚP z dofinansowaniem

Podmiotowy System Finansowania & Baza Usług Rozwojowych

Od lutego 2017 aż do 2023 nasza firma koncentruje się na organizacji szkoleń dofinansowanych w ramach projektów PSF.

ProContact może pochwalić się Certyfikatem Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0. Dzięki temu certyfikatowi posiadamy wpis do Bazy Usług Rozwojowych PARP jako Podmiot świadczący usługi rozwojowe z dofinansowaniem.

Zapraszamy mikro-, małych i średnich przedsiębiorców do skorzystania z dofinansowanych szkoleń językowych w pełni dostosowanych do oczekiwań i potrzeb danej branży. Oferujemy kompleksową usługę: od dopełnienia wszelkich formalności związanych z pozyskaniem dofinansowania aż po przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń dla pracowników i/lub właścicieli firm.

Oferowane kursy językowe są finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Szkolenia przeznaczone są dla pracodawców i ich pracowników, a także dla osób samozatrudnionych oraz wspólników i właścicieli spółek.

Zakres działań ProContact

  • przygotowanie i złożenie dokumentów niezbędnych do otrzymania dofinansowania oraz pełna obsługa procedury rozliczenia dofinansowania dla przedsiębiorstw z województw dolnośląskiego, lubuskiego, zachodniopomorskiego, lubelskiego, śląskiego oraz opolskiego
  • określenie poziomu językowego uczestnika
  • opracowanie specjalnego programu nauczania zgodnie z profilem działalności firmy
  • przeprowadzenie zajęć w dogodnych dla uczestnika terminach (realizatorem szkoleń są nasi lektorzy we Wrocławiu i okolicach oraz nasi partnerzy na terenie woj. dolnośląskiego i innych województw)
  • zapewnienie materiałów szkoleniowych

Zakres szkolenia językowego

  • zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz innych języków
  • język polski jako obcy dla pracowników obcokrajowców (np. z Ukrainy czy Białorusi)
  • zajęcia indywidualne lub w małych grupach zamkniętych, składających się wyłącznie z pracowników danej firmy
  • proponujemy szkolenia od 30-120 h lekcyjnych. Celem jest szybkie uzupełnienie, podwyższenie lub odświeżenie kompetencji posługiwania się językiem obcym w komunikacji z Klientem lub w innych celach związanych ze stanowiskiem pracy.

Dofinansowanie

Istnieje możliwość 50%-80% dofinansowane ze środków unijnych. Firma ProContact zapewnia pełną obsługę w zakresie ubiegania się o dofinansowanie u Operatora Programu oraz przeprowadzenie wysokiej jakości szkolenia językowego przygotowanego specjalnie dla Państwa pracowników.

Jeżeli korzystają już Państwo ze szkoleń językowych w ramach współpracy z inną Szkołą Językową, możemy zapewnić Państwu finansowanie tych zajęć bez potrzeby zmiany szkoły czy lektora, z którym Państwo współpracują.

Wszelkich szczegółowych informacji dotyczących warunków szkolenia i ubiegania się o dofinansowanie udzielimy chętnie na bezpośrednim spotkaniu z Państwa przedstawicielem w dogodnym dla Państwa miejscu i terminie.